Žebřík 1x7 teleskopický opěrný HOBBY 2m

Kód: 639381
Neohodnoceno
Značka: G21
1 870 Kč
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopický žebřík G21 GA-TZ7-2 původně vyvinutý pro profesionály, je špičkový model, který se vyznačuje dostatečně pevnou a odolnou konstrukcí, díky systému duralových profilů. Na jeho konstrukci byly využity lehké hliníkové materiály, které snižují jeho celkovou hmotnost a zároveň zabezpečují složení žebříku do minimální úložné velikosti.

Tyto hliníkové teleskopické žebříky jsou určené nejen pro profesionální použití. Ať už jste v dílně, na zahradě nebo v domácnosti, vždy pro ně naleznete využití a oceníte jejich špičkové užitné vlastnosti.

Pokud bojujete ve své dílně nebo v domácnosti s nedostatkem úložného prostoru, je pro vás tento skládací hliníkový teleskopický žebřík ideální volbou! Když je složený, měří pouhých 0,67 m, takže se vám s ním bude i pohodlně manipulovat ať už ho budete přesouvat nebo převážet autem. Jeho konstrukční prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jeho snadné a intuitivní používání.

Využijte neopakovatelnou šanci a pořiďte si tento

Teleskopický žebřík G21 GA-TZ7-2M, který má minimální požadavky na převoz a skladování a jehož systém vysouvání spolu s aretací délky umožňuje libovolné nastavení délky žebříku.

Záruka kvality! 2 roky plné záruky!

Specifikace:


Nosnost: 150 kg
Délka složeného žebříku: 0,67 m
Maximální délka rozloženého žebříku: 2m
Rozměry balení: 77 x 50 x 9 cm
Váha: 5,4 kg

 

https://www.youtube.com/watch?v=JkumKEkMdpU

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové Žebříky
Hmotnost: 7 kg