Lešení Stabilo 50, 250 x 150 cm, pracovní výška 3m

Kód: 782014
Neohodnoceno
31 168 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojízdné hliníkové lešení třídy lešení 3 (zatížení 200 kg/m2 plochy podlážky) nabízené ve dvou rozměrových řadách: 2,00m nebo 2,50m.

Stabilo 50 / délka 2,50 m x šířka 1,50 m, max. zatížení 600 kg, pracovní výšky 3m, výšky lešení 2,4m a výšky podlážky 1m.

Svými rozměry a přípustným max. zatížením nabízí tato řada lešení nejen velké a pohodlné pracoviště, ale též vhodné podmínky pro uložení a manipulaci s nářadím a materiálem

Široké avšak lehké svislé rámy umožňují snadnou manipulaci jednou osobou

Rychlá a snadná montáž Upevnění úhlopříčných výztuh, zábradelních tyčí i podlážek je řešeno patentovaným tvarovým a současně svěrným spojením, stejně jako u fasádního lešení KRAUSE.

Zajištění spoje se provádí jednoduše "zaklepnutím" tvarové západky kladívkem.

Uvolnění spoje pak jednoduchým "vyklepnutím".

Bezpečný výstup vnitřkem lešení po protiskluzově upravených příčkách s podélným rýhováním umožňují podlážky s průlezem

Podlážky jsou tvořeny rámem z hliníkové slitiny a deskou z protiskluzově upravené vodovzdorné vrstvené překližky

Masivní ocelové pojezdové traverzy zajišťují požadovanou tuhost a stabilitu pro všechny výškové varianty lešení

Svislé rámy lešení lze po traverzách horizontálně posouvat do požadované pracovní polohy věže vůči základovým pojezdovým traverzám (nastavení optimální pracovní vzdálenosti od zdi apod.)

Bržděná výškově stavitelná pojezdová kola ø 150 mm pro vyrovnání nerovností podkladu jsou v ceně každé sestavy; možné je i použití kol ø 200 mm za příplatek

Použitím stabilizátorů (opěrných výložných ramen) je zajištěna vysoká stabilita lešení a redukován počet předepsaných stabilizačních 10 kg závaží.

Stabilizátory nejsou součástí sestavy.


Důležité ! Počet potřebných stabilizačních závaží, resp. využití stabilizátorů, jsou dle zvolené konfigurace a užití lešení uvedeny v návodu k montáži a používání.